Zapraszamy do współpracy

StartZapraszamy do współpracy

Dział Promocji

promocja@gumed.edu.pl

ul. Dębinki 7, budynek nr 13
80-211 Gdańsk

Jolanta Świerczyńska-Krok
(58) 349 1847
p. 10

 
Eliza Rydzewska
Adam Tuszyński
(58) 349 11 63
p. 16A

sprawy graficzne
Bartosz Stachowski
Zuzanna Zapisek
(58) 349 90 12
p. 15

Identyfikacja wizualna uczelni

Opracowujemy i wdrażamy strategię wizerunkową GUMed, sprawujemy nadzór nad jej stosowaniem. Koordynuujemy przedsięwzięcia reklamowe, promocyjne i integracyjne.
Zobacz szczegóły na stronie → Identyfikacja wizualna.

Promocja nauki

Nauka to ludzie. Bez ludzi nie byłoby nauki, a bez nauki nie byłoby ludzi. Nie byłoby Uczelni jaką znamy. Wspieramy naszych naukowców, badania i szeroko pojętą naukę nie tylko wewnątrz Uczelni, ale przede wszystkim na zewnątrz.

Organizacja uroczystości ogólnouczelnianych

Organizujemy uroczystości ogólnouczelniane, takie jak: inauguracja roku akademickiego, nadanie tytułu profesora honorowego, nadanie tytułu doktora honoris causa, Dzień Wykładu. Współorganizujemy wydarzenia integrujące społeczność GUMed.

Sporządzanie danych do rankingów Uczelni

Dzięki coraz wyższym lokatom w różnego rodzaju rankingach uniwersyteckich, Gdański Uniwersytet Medyczny staje się coraz bardziej rozpoznawalną Uczelnią w kraju i na świecie. Dorzucamy do tego swoją cegiełkę zbierając i opracowując dane o Uczelni.

Koordynacja wniosków o przyznanie patronatu

Organizujesz konferencję? Chciałbyś uzyskać patronat Uczelni albo patronat rektora prof. Marcina Gruchały? To my koordynujemy proces przyznawania tych patronatów.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie → Patronaty honorowe

Realizacja i dystrybucja materiałów promocyjnych i informacyjnych

Tworzymy materiały informacyjne, prezentacje, filmy o Uczelni, które są wykorzystywane na całym (dosłownie) świecie :-).
Znajdują się one na dedykowanej stronie → Materiały promocyjne.

Organizacja wydarzeń związanych z rekrutacją

Dzień Otwarty, offline i online, to nasze dzieło. Koordynujemy i organizujemy wydarzenie, które przyciąga (stacjonarnie) tysiące młodych osób szukających wymarzonych studiów.
Informacje o Dniu Otwartym znajdują się na stronie www.dzienotwarty.gumed.edu.pl.

Oprowadzanie wycieczek polskojęzycznych

Kampus GUMed to wiele budynków, w których można się zgubić. Każdy z nich kryje swoistą tajemnicę. Jeśli chcesz ją poznać, zapraszamy do kontaktu.

Inicjowanie działań Społecznej Odpowiedzialności Uczelni

Gdański Uniwersytet Medyczny podpisał w 2019 r. Deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. Jako Uczelnia odpowiedzialna społecznie dbamy o ekologię (np. akcja GUMed bez plastiku), zdrowie mieszkańców Pomorza (Piknik na Zdrowie) czy włączając w różne akcje charytatywne jak Kaszka dla Malgaszka czy zbieranie nakrętek dla osób potrzebujących.
Więcej na stronie Dla Społeczeństwa.

Współorganizacja konferencji naukowych na terenie GUMed

Współpracujemy od strony wizerunkowej przy organizacji konferencji i wydarzeń naukowych, których Uczelnia jest współorganizatorem. O tym, w jaki sposób możemy pomóc, piszemy na stronie → Strona w budowie.

Koordynacja rozmieszczenia plakatów w przestrzeni kampusu GUMed

Koordynujemy kwestie związane z działalnością reklamową i ogłoszeniową w przestrzeni kampusu GUMed. Więcej szczegółów na stronie Ogłoszenia na kampusie.

Prowadzenie sklepiku Dr Gadżet

Gadżety, które zamawiamy możecie znaleźć w naszym sklepiku Dr Gadżet, który znajduje się w budynku nr 13.
Tam znajdziesz także i nas ☺. Przejdź do naszego sklepu online www.sklep.gumed.edu.pl

Jak dojechać?

Zobacz kampus